انجام 14 هزار و 647 بازرسي در بهمن ماه 1400 از صنوف تهران/ جديت بازرسي و نظارت اصناف در ايام پاياني سال

اخبار ویژه

آئين گراميداشت روز ملي اصناف برگزار شد

افزايش 18 درصدي قيمت باتري در سه ماهه اول سال/ اجراي صحيح طرح شناسه کالا دسترسي مصرف کننده به باتري هاي مرغوب و با کيفيت را تسهيل مي کند

تعامل ديگر سازمان ها و مراکز با اتحاديه هاي صنفي بايد جنبه حمايتي داشته باشد/ محاسبات ضرايب مالياتي بايد بر مبناي عملکرد هر صنف انجام شود

3

حسين دروديان، عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران:

انجام 14 هزار و 647 بازرسي در بهمن ماه 1400 از صنوف تهران/ جديت بازرسي و نظارت اصناف در ايام پاياني سال

  • کد خبر : 93828
  • 1400/12/14

عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با ارايه گزارشي از عملکرد بازرسي اين اتاق در بهمن ماه سال 1400گفت: طي اين ماه از صنوف شهر تهران 14 هزار و 647 بازرسي به عمل آمد که از اين تعداد4 هزار 544 مورد منجر به تشکيل پرونده گرديد. همچنين براي 521 واحد صنفي فاقد پروانه کسب، ابلاغيه ماده 27 ق.ن.ص صادر و به اتحاديه مربوطه معرفي شده اند.

حسين دروديان، عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با اشاره به نتايج شکايات مردمي نيز گفت: تعداد کل شکايات تلفني 2903 مورد بوده که از طريق سامانه تلفن 124 در قالب ستاد خبري دريافت شده است که از اين تعداد 1403مورد متخلف و 1500 مورد غيرمتخلف بوده اند.

دروديان در ارتباط با آمار گشت هاي مشترک بيان داشت: تعداد 112 مورد گشت مشترک با سازمان ها و ارگان هاي مختلف به عمل آمده است که از بين 952 مورد بازرسي انجام شده در مجموع 321پرونده تنظيم گرديده است.

معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران همچنين با يادآوري ايام پاياني سال و افزايش تردد مردم در واحدهاي صنفي تاکيد کرد: ايام پاياني سال هميشه با افزايش مراجعه مردم به واحدهاي صنفي براي تامين مايحتاج مورد نياز شب عيد مواجه مي شويم. از سوي ديگر سال آينده بلافاصله بعد از ايام عيد ايام مبارک ماه رمضان شروع مي شود که تقارن اين دو مسلما نياز به جديت در نظارت بر بازار را بيشتر مي کند.

دروديان تصريح کرد: براي رفاه حال مردم و همچنين تامين سلامتي آنها در ايام آخر سال و همچنين ماه مبارک رمضان، بازرسي و نظارت اصناف تهران در خدمت مردم خواهند بود.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.