19 هزار و 565 بازرسي در آبان ماه 1400 از صنوف تهران انجام يافت/ الزام رعايت پروتكل هاي بهداشتي در واحدهاي صنفي

اخبار ویژه

کمبودي در آرد سهميه‌اي وجود ندارد/ نانوايان متخلف مشمول جريمه مي‌شوند

توجه ويژه به بخش اصناف در ساختار جديد وزارت صمت/ برگزاري منظم جلسات با اصناف و بخش خصوصي هر سه ماه يک بار/ ايجاد آرامش براي واحدهاي صنفي با درج قيمت توليد کننده

ثبات قيمت ها در بازار آهن و فولاد/ رکود نسبي حاکم است

3

حسين دروديان، عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران:

19 هزار و 565 بازرسي در آبان ماه 1400 از صنوف تهران انجام يافت/ الزام رعايت پروتكل هاي بهداشتي در واحدهاي صنفي

  • کد خبر : 93419
  • 1400/09/06

عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با ارايه گزارشي از عملکرد بازرسي اين اتاق در آبان ماه سال 1400گفت: طي اين ماه از صنوف شهر تهران 19 هزار و 565 بازرسي به عمل آمد که از اين تعداد4 هزار 904 مورد منجر به تشکيل پرونده گرديد. همچنين براي هزار و 127 واحد صنفي فاقد پروانه کسب، ابلاغيه ماده 27 ق.ن.ص صادر و به اتحاديه مربوطه معرفي شده اند.

.حسين دروديان، عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با اشاره به نتايج شکايات مردمي نيز گفت: تعداد کل شکايات تلفني 2053 مورد بوده که از طريق سامانه تلفن 124 در قالب ستاد خبري دريافت شده است که از اين تعداد 1040مورد متخلف و 1013مورد غيرمتخلف بوده اند.

دروديان در ارتباط با آمار گشت هاي مشترک با اتحاديه هاي صنفي و ساير سازمان ها و ارگان ها بيان داشت: تعداد 42 مورد گشت مشترک با سازمان ها و ارگان هاي مختلف به عمل آمده است که از بين 238 مورد بازرسي انجام شده در مجموع 55 پرونده تنظيم گرديده است.

وي اظهار داشت: کلان شهر تهران داراي شش واحد بازرسي و نظارت در محدوده شمال غرب، شمال شرق، مرکز، جنوب غرب، جنوب شرق و ميدان بزرگ ميوه و تره بار مي باشد. تعداد کل تيم هاي اعزام شده به سطح مناطق 996 تيم دو نفره بوده که از اين تعداد 815 تيم به صورت مستقل بازرسي نموده و 181 تيم در گشت هاي مشترک حضور يافته اند.

دروديان در پايان تصريح کرد: رعايت پروتکل هاي بهداشتي در واحدهاي صنفي همچنان الزامي است و از تمام اصناف درخواست داريم نسبت به اين مهم دقت نظر داشته باشند تا شاهد ريشه کن شدن کامل بيماري باشيم؛ ضمن اينکه بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران مانند هميشه در اين امر حساس و دقيق بوده و نظارت کافي را دارد.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.