توليد مرغوب و استاندارد نيازمند مرغوبيت و استاندارد بودن مواد اوليه و تمام مراحل آن/ شرايط واردات ماشين آلات نو براي توليدکنندگان فراهم شود

اخبار ویژه

کمبودي در آرد سهميه‌اي وجود ندارد/ نانوايان متخلف مشمول جريمه مي‌شوند

توجه ويژه به بخش اصناف در ساختار جديد وزارت صمت/ برگزاري منظم جلسات با اصناف و بخش خصوصي هر سه ماه يک بار/ ايجاد آرامش براي واحدهاي صنفي با درج قيمت توليد کننده

ثبات قيمت ها در بازار آهن و فولاد/ رکود نسبي حاکم است

3

مجتبي معراج محمدي، رئيس اتحاديه سازندگان کليشه، ليتوگراف، مهر وپلاک و چاپ اسکرين تهران:

توليد مرغوب و استاندارد نيازمند مرغوبيت و استاندارد بودن مواد اوليه و تمام مراحل آن/ شرايط واردات ماشين آلات نو براي توليدکنندگان فراهم شود

  • کد خبر : 93211
  • 1400/07/20

رئيس اتحاديه سازندگان کليشه، ليتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرين تهران در ارزش استاندارد بودن هر کالايي گفت: آرم استاندارد بر روي هر کالايي مي تواند آرامش خيال را براي مصرف‎کننده به ارمغان آورد؛ لذا براي توليد محصول نهايي مرغوب و استاندارد نيازمند مرغوبيت و استاندارد بودن تمام مواد اوليه و مراحل آن هستيم.

معراج محمدي، رئيس اتحاديه سازندگان کليشه، ليتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرين تهران در رابطه با لزوم مواد اوليه استاندارد در توليد کالاها و محصولات مختلف بيان داشت: مهمترين اصل در توليد دسترسي به مواد اوليه مناسب و استاندارد است، بخصوص صنف ليتوگراف که بايد از مواد اوليه اي که تهيه مي کند، مواد اوليه ديگري بسازد تا براي ديگر صنوف قابل استفاده براي توليد محصول باشد.

وي ادامه داد: در صنف ليتو گراف مشخصا هيچ آرم و علامت استانداردي را نمي توان استفاده کرد چرا که اين صنف مواد اوليه اي را تهيه مي کند که از آن مواد اوليه اي مي سازد براي توليد محصولي که توسط صنف ديگري استفاده مي شود. به معني ديگر قسمتي از چرخ توليد براي يک و يا چند محصول نهايي است و خود به تنهايي کالا توليد نمي کند.

محمدي افزود: در صورت تهيه مواد اوليه نامرغوب، اين صنف بايد تمام خسارات را بپردازد تا مواد اوليه اي بتواند توليد کند که نامرغوب نباشد که در اين حالت کار سخت مي شود در صورت تهيه مواد اوليه نامرغوب بايد تمامي زحمات به علاوه مواد اوليه توليد شده نامرغوب معدوم شود و مجدد کار از نو شروع شود. اين صدمات در صورت رسيدن مواد اوليه مرغوب اتفاق نخواهد افتاد.

رئيس اتحاديه سازندگان کليشه، ليتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرين تهران از صدماتي که ماشين آلات استوک بر سر توليد مي آورند گفته و تاکيد کرد: بخش مهم ديگر در توليد، استفاده از ماشين آلات نو و غير استوک است. اين ماشين آلات صدمات زيادي بر توليد وارد مي آورد. بارها تقاضا داده ايم که شرايط واردات ماشين آلات نو براي توليدکنندگان ايجاد شود. در برخي از اين ماشين آلات استوک وارداتي از لوازم يدکي نامرغوب استفاده شده که پس ار مدتي ماشين غيرقابل استفاده به و ضايعات تبديل مي گردد و توليدکننده معطل مي ماند.

منزوي در پايان تصريح کرد: اداره استاندارد کارنامه خوبي را تا کنون از خود نشان داده است، البته اگر نظارت ضعيف گردد و از افراد لايق و خدوم براي اين صيانت قدرداني نشود نمي توان انتظار شايسته اي از ادامه خدمت آنها داشت.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.