جان مردم در گرو تسريع واکسيناسيون است/ ارتباط نزديک فعالان حمل و نقل با مردم و ضرورت دفاع از سلامت آنها

اخبار ویژه

رتبه بندي واحدهاي صنفي در راستاي بهبود ارتباط مردم با اصناف/ ضرورت انعکاس سريع مشکلات صنوف

دومين نمايشگاه بين المللي ساعت تهران آغاز به کار کرد

50 درصد نياز داخلي پارچه بايد از طريق واردات تامين شود/ دود عدم بهره مندي از کارشناسان صنفي به چشم ملت و مصرف کننده بي‎گناه

3

حسين زندي، رئيس اتحاديه حمل و نقل درون شهري تهران:

جان مردم در گرو تسريع واکسيناسيون است/ ارتباط نزديک فعالان حمل و نقل با مردم و ضرورت دفاع از سلامت آنها

  • کد خبر : 93024
  • 1400/06/03

رئيس اتحاديه حمل و نقل درون شهري تهران با تاکيد بر اهميت و ضرورت واکسيناسيون هر چه سريع تر گروه 1 مشاغل صنفي بيان: واکسيناسيون هر چه بيشتر به تاخير بيفتد متاسفانه شاهد مرگ و مير بيشتري در جامعه خواهيم بود. اين نقصان مي بايستي هر چه سريع تر رفع شود؟ شرايط به جان افراد وصل شده است. براي حفظ جان افراد تمام مسئولاني که مسئوليت پذيرفته اند بايد جانشان را در کف اخلاص بگذارند تا از اين مردم بي‌دفاع، دفاع کنند.

حسين زندي، رئيس اتحاديه حمل و نقل درون شهري تهران اظهار داشت: اتحاديه حمل و نقل درون شهري داراي 360 دفتر کار با مجوز و 200 عضو در دست اقدام دارد که در هر يک از دفاتر ميانگين 20 نفر مشغول به کار مي باشند. وجود 7 تا 8 هزار فعال در حوزه حمل و نقل درون شهري که کار حمل و جابه جايي اسباب و اثاثيه منازل و ادارات را بر عهده دارند خود طيف عظيم و گسترده اي از فعالان را شامل مي شود.

وي ادامه داد: اين افراد که ارتباط تنگاتنگ و نزديک با مردم کشور را دارند خود را در ميان شرايط بسيار سخت و بحراني قرار مي دهند. افرادي که مي بايستي در منازل مردم حضور پيدا کنند و لوازم آنها را جابه جا کنند اين در حالي است که همه مردم هر خريدي را که مي کنند بلافاصله با انواع ضد عفوني هاي مختلف از آلودگي پاک ميکنند در حالي که کارگران و کساني که حمل بار را بر عهده دارند تمامي اين اجناس را مي بايستي بر دوش خود از منزل به کاميون ها و باز مجدداً به جايي که راهنمايي مي شوند هدايت کنند. همه اين تردد ها و تعامل ها موجب آلودگي و انتشار ويروس کرونا مي شود و ضرورت هرچه سريع تر تزريق واکسن را به ما هشدار مي دهد.

زندي تاکيد کرد: تاکنون تعداد بسيار زيادي در اين صنف به اين بيماري مبتلا شدند و درصدي از آنها نيز نتوانستند کرونا را شکست بدهند و فوت کردند که اگر واکسن زودتر به دستشان ميرسيد شاهد اين تعداد مرگ و مير هولناک نبوديم.

رئيس اتحاديه حمل و نقل درون شهري تهران گفت: رابطه مستقيم کارگران با مشتريان در اين صنف ناگريز است و بناچار مجبورند تا تعامل نزديک با افراد و وسايل داشته باشند تا بتوانند کار خود را به درستي انجام دهند از اين روي از ستاد ملي کرونا مي خواهم که سرعت در واکسينه شدن اعضاي گروه ي1 شغلي برايشان در اولويت قرار گيرد.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.