تکذيب افزايش قيمت 15 درصدي لاستيک/ خريد لاستيک ماشين‌هاي سنگين از طريق کارت ملي و سند ماشين

اخبار ویژه

رتبه بندي واحدهاي صنفي در راستاي بهبود ارتباط مردم با اصناف/ ضرورت انعکاس سريع مشکلات صنوف

دومين نمايشگاه بين المللي ساعت تهران آغاز به کار کرد

50 درصد نياز داخلي پارچه بايد از طريق واردات تامين شود/ دود عدم بهره مندي از کارشناسان صنفي به چشم ملت و مصرف کننده بي‎گناه

3

داود سعادتي‌نژاد، رئيس اتحاديه صنف فروشندگان لاستيک و روغن تهران:

تکذيب افزايش قيمت 15 درصدي لاستيک/ خريد لاستيک ماشين‌هاي سنگين از طريق کارت ملي و سند ماشين

  • کد خبر : 93020
  • 1400/06/03

رئيس اتحاديه صنف فروشندگان لاستيک و روغن تهران گفت: افزايش قيمتي در لاستيک به وجود نيامده است، زيرا در حال حاضر موقعيت افزايش قيمت نيست و خبر‌هاي افزايش قيمت صحت ندارد بنابراين افزايش قيمت لاستيک مصوب نشده است و اگر مصوب مي‌شد حتماً به ما اعلام مي‌کردند.

داود سعادتي نژاد، رئيس اتحاديه صنف فروشندگان لاستيک و روغن تهران در واکنش به خبر افزايش15درصدي قيمت لاستيک گفت: افزايش قيمتي در لاستيک به وجود نيامده است، زيرا در حال حاضر موقعيت افزايش قيمت نيست و خبرهاي افزايش قيمت صحت ندارد بنابراين افزايش قيمت لاستيک مصوب نشده است و اگر مصوب مي شد حتماً به ما اعلام مي کردند حتي اگر چنين نظري هم داشته باشند جايز و درستي نيست.

رئيس اتحاديه صنف فروشندگان لاستيک و روغن تهران در خصوص اينکه آيا کمبود يا عدم دسترسي به لاستيک ماشين هاي سنگين در بازار وجود دارد، بيان کرد: لاستيک هاي سنگين به علت اينکه لاستيک هاي سامانه اي هستند و از قبل نيز از طريق سامانه حواله، صادر مي شدند و اين مسئله باعث شد که لاستيک ها دپو شود و تاريخ لاستيک نيز بگذرد.
وي افزود: مصوبه اي نزديک به
يک ماه اعلام شده است و در اين مصوبه کساني که لاستيک تاير ميخواهند از طريق کارت ملي و سند ماشين به هر واحد صنفي که مراجعه کنند اين واحدها لاستيک دارند و در اختيار مراجعه کنندگان قرار ميدهند.
سعادتي نژاد اظهار کرد: بر اساس اين مصوبه لاستيک هايي که
2018و2019در بازار به فروش نرفته اند چنانچه مراجعه کننده درخواست کند از طريق سند ماشين و کد مليلاستيک ها را از سامانه خارج ميکنند و به فروش مي رسانند.

منبع : خبرگزاري ميزان

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.