بي برنامگي و تعلل در واکسيناسيون؛ اشتباهي بزرگ با تبعات بسيار/ مسئوليت واکسيناسيون افراد صنفي به اتحاديه ها واگذار شود

اخبار ویژه

رتبه بندي واحدهاي صنفي در راستاي بهبود ارتباط مردم با اصناف/ ضرورت انعکاس سريع مشکلات صنوف

دومين نمايشگاه بين المللي ساعت تهران آغاز به کار کرد

50 درصد نياز داخلي پارچه بايد از طريق واردات تامين شود/ دود عدم بهره مندي از کارشناسان صنفي به چشم ملت و مصرف کننده بي‎گناه

3

ابوالفضل رجب زاده، رئيس اتحاديه خشکشويي و لباسشويي تهران:

بي برنامگي و تعلل در واکسيناسيون؛ اشتباهي بزرگ با تبعات بسيار/ مسئوليت واکسيناسيون افراد صنفي به اتحاديه ها واگذار شود

  • کد خبر : 93017
  • 1400/06/02

رئيس اتحاديه خشکشويي و لباسشويي تهران تعلل در امر واکسيناسيون را اشتباهي بزرگ خوانده و اظهار داشت: هيچ درماني مهمتر از پيشگيري نيست. متاسفانه هم در واکسينه کردن مردم از ابتدا تا کنون تعلل شده است و هم اينکه در محل هايي که واکسن تزريق مي شود، ازدحام بسيار است. از سوي ديگر ساعت ها افراد در صف و نوبت مي مانند و در نهايت اعلام مي کنند که واکسن تمام شده است .

.ابوالفضل رجب زاده، رئيس اتحاديه خشکشويي و لباسشويي تهران در ادامه از عدم مديريت در مراکز واکسيناسيون سخن گفته و اظهارداشت: متاسفانه عدم مديريت صحيح و اصولي منجر به ازدحام مي شود. اگر ستاد ملي کرونا مسئوليت واکسيناسيون اعضاي هر صنف را به اتحاديه ها واگذار کند مي توان از ازدحام بيجا کاست و زنجيره انتشار ويروس کرونا را به کل در مدت کوتاه قطع کرد.

وي از پتانسيل اتحاديه در ايجاد و در اختيار قرار دادن مکان و امکانات مناسب براي واکسيناسيون خبر داده و گفت: از آنجايي که تمامي اتحاديه ها مکان هايي نظير سالن اجتماعات، حسينه يا هيات هايي براي برگزاري انواع مراسم هاي مختلف در طول سال در اختيار دارند بنابراين مي توانند با استفاده از اين مکان ها فضاي بسيار خوبي براي ستاد ملي کرونا و مراکز واکسيناسيون ايجاد کنند؛ لذا هر چه سريع تر اين کار انجام شود مي توانيم از فجايع بيشتر به يقين جلوگيري کنيم .

رجب زاده تصريح کرد: مي توانيم در صورت استقرار تيم واکسيناسون در عرض مدت بسيار کم کليه اعضاي صنف خشکشويي را واکسينه نماييم .

رجب زاده در پايان گفت: اصناف طيف وسيعي از فعالان کشور را تشکيل مي دهند؛ بنابراين واکسينه شدن آنها مي تواند در کنترل ويروس کمک شاياني نمايد.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.