وزير جديد صمت عنايت ويژه به اصناف داشته باشد / کليد حل مشکل در دست اصناف است

اخبار ویژه

رتبه بندي واحدهاي صنفي در راستاي بهبود ارتباط مردم با اصناف/ ضرورت انعکاس سريع مشکلات صنوف

دومين نمايشگاه بين المللي ساعت تهران آغاز به کار کرد

50 درصد نياز داخلي پارچه بايد از طريق واردات تامين شود/ دود عدم بهره مندي از کارشناسان صنفي به چشم ملت و مصرف کننده بي‎گناه

3

حسين محمدي، رئيس اتحاديه کبابي، حليم و آشپز تهران:

وزير جديد صمت عنايت ويژه به اصناف داشته باشد / کليد حل مشکل در دست اصناف است

  • کد خبر : 93014
  • 1400/06/02

رئيس اتحاديه کبابي و حليم و آشپز تهران گفت: وزير جديد صنعت و معدن عنايت ويژه اي به اصناف کشور داشته باشد چراکه کليد حل مشکل اقتصادي امروز کشور در دست اصناف است.

حسين محمدي، رئيس اتحاديه کبابي و حليم و آشپز تهران در ادامه گفت: امروز مسئله اصلي کشور مشکلات اقتصادي و تورم حاصل از رکود است، به زعم کارشناسان کليد حل مشکل و عبور از اين رکود فقط در دست اصناف کشور است و اصناف مي توانند با استفاده از شبکه گسترده اقتصادي خود در سراسر کشور اشتغال و اقتصاد را سامان ببخشد.

وي ادامه داد: براي تحقق اين مسئله دولت و بويژه وزارت صنعت، معدن و تجارت و شخص وزير محترم بايد عنايت بسيار ويژه اي به جامعه بزرگ صنفي کشور داشته باشد و در ترکيب و چيدمان جديد ساختار وزارت خانه از کارشناسان و اعضاي جامعه صنفي مشورت بگيرد.

محمدي گفت: همانطور که مقام معظم رهبري امسال را سال توليد، پشتيباني ها و مانع زدايي ها نامگذاري کردند به حق بايد در زمينه رفع موانع کسب و کار هاي کوچک و متوسط و اصناف بکوشيم تا بتوانيم با استفاده از ظرفيت جامعه صنفي از دست انداز هاي اقتصادي پيش رو عبور بکنيم و همه اينها زماني محقق مي شود که جامعه صنفي به جايگاه بالقوه خود برسد.

منبع : خبرگزاري دبنا

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.