کاهش واردات پوشاک قاچاق/ پوشاک ايراني به کشورهاي منطقه صادر مي شود

اخبار ویژه

تسهيلات کرونايي تالاردارداران بر اساس متراژ پرداخت مي‌شود/ ثبت نام متقاضيان از طريق سيستم کارا

تنظيم بازار در گرو تحقق عملي نظرات کارشناسانه اصناف/ براي تنظيم بازار واقعي بايد روند توليد، توزيع و مصرف با هم ديده شود

تحقق تنظيم بازار با نظارت اتحاديه هاي صنفي بر نرخ گذاري ها/ اصناف را هر سازمان و ارگاني مي خواهد هدايت کند، اين بي انصافي است

3

ابوالقاسم شيرازي، رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران:

کاهش واردات پوشاک قاچاق/ پوشاک ايراني به کشورهاي منطقه صادر مي شود

  • کد خبر : 92944
  • 1400/05/09

رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با اشاره به کاهش واردات پوشاک قاچاق گفت: صادرات پوشاک ايران به کشورهاي عراق، سوريه، افغانستان و بخشي هم روسيه انجام مي‌شود.

ابوالقاسم شيرازي، رئيس اتحاديه توليدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران در مورد آخرين وضعيت توليد پوشاک گفت: مشکلات توليد همچنان باقي است و عدم دسترسي به مواد اوليه توليد پوشاک در کنار موانع مالياتي، حق بيمهها ومحدوديتهاي کرونايي، چالش هاي زيادي را براي توليدکنندگان ايحاد کرده است.

رئيس اتحاديه توليد کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران افزود: با توجه به مشکلات ناشي ازکروناتوليدکنندگان و اصناف شاغل در بخش عرضه پوشاک هيچ بسته حمايتي به عنوان پشتيباني و مانع زدايي دريافت نکردند و از صنعت گران اين بخش هيچ حمايتي نشده است.

وي بيان داشت: عليرغم تمامي مشکلات، افق آينده ما بسيار عالي است، زيرا عليرغم تمام مشکلات و محدوديتها، توليد پوشاک به لحاظ کمي و کيفي ارتقاء يافته است.

شيرازي با اشاره به افزايش صادرات پوشاک در سال 99 نسبت به سال 98 عليرغم تماميموانع توليدگفت: کشورهاي هدف صادراتي پوشاک ايراني سوريه، عراق وافغانستانهستند ضمن اينکه بخشي از کالاهاي صادراتي اين بخش به کشور روسيه نيز صادر ميشود.

وي با اشاره به اقدامات خوب ستاد مرکزي مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بخش پوشاک گفت: مبارزه با قاچاق اولويت اول ستاد است، اما بايد دانست که مبارزه با قاچاق فقط با برخورد با عرضه کنندگان از بين نخواهد رفت، بلکه براي پيشگيري از وقوع آن بايد فرهنگ سازي کرد، لذا يکي از اهداف مهم ستاد مرکزي مبارزه با قاچاق کالا و ارز پيشگيري است.

منبع : خبرگزاري فارس

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.