ملت ايران با انتخابي هوشمندانه، مديريت اجرايي کشور را بدست شخصيتي سپرده است که نماد اجراي عدالت و حفظ کرامت انساني است

اخبار ویژه

عرضه، تقاضا و رقابت؛ 3 عنصر کليدي تعيين‌ قيمت کالا/ تسهيل واردات مواد اوليه توليد بر همه حوزه‌ها تاثيرگذار است

افزايش 15 درصدي قيمت گوشت/ نبود نهاده؛ عامل عرضه دام با وزن پايين به بازار است

نشست بررسي طرح مکانيزه کردن پلمب و فک پلمب واحدهاي صنفي شهر تهران برگزار شد

3

ابراهيم درستي، عضو هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران و نايب رئيس اول اتاق اصناف تهران طي پيامي ضمن تقدير خلق حماسه حضور در انتخابات 1400، اعلام کرد:

ملت ايران با انتخابي هوشمندانه، مديريت اجرايي کشور را بدست شخصيتي سپرده است که نماد اجراي عدالت و حفظ کرامت انساني است

  • کد خبر : 92827
  • 1400/03/29

عضو هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران و تهران در پيامي ضمن تقدير از حماسه حضور مردم در انتخابات 1400، انتخاب آيت الله سيد ابراهيم رئيسي به عنوان هشتمين رئيس جمهور را تبريک و اعلام کرد: ملت شريف ايران اين بار نيز با درک صحيح از شرايط حساس کشور، با انتخابي هوشمندانه، مديريت اجرايي کشور را بدست شخصيتي سپرده است که نماد اجراي عدالت و حفظ کرامت انساني است. اصناف کشور تعامل سازنده اي را با دولت آينده براي اصلاح امور و بهبود مشکلات اقتصادي و معيشتي مردم به ‌عمل خواهند آورد.

عضو هيئت رئيسه اتاق اصناف ايرا ن و تهران در پيامي ضمن تقدير از حماسه حضور مردم در انتخابات 1400، انتخاب آيت الله سيد ابراهيم رئيسي به عنوان هشتمين رئيس جمهور را تبريک و اعلام کرد: ملت شريف ايران با درک صحيح از شرايط حساس کشور و با انتخابي هوشمندانه، مديريت اجرايي کشور را بدست شخصيتي سپرده است که نماد اجراي عدالت و حفظ کرامت انساني است. اصناف کشور تعامل سازنده اي را با دولت آينده براي اصلاح امور و بهبود مشکلات اقتصادي و معيشتي مردم به عمل خواهند آورد.

متن اين پيام به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

شکوه مشارکت عظيم ملت ايران در انتخابات 28 خرداد 1400 و خصوصاً حضور گسترده خانواده بزرگ اصناف کشور پشتوانه اي ارزشمند براي بهبود شرايط کشور به خصوص در زمينه حل مشکل اقتصادي خواهد بود.

ملت شريف ايران اين بار نيز با درک صحيح از شرايط حساس کشور، با انتخابي هوشمندانه، مديريت اجرايي کشور را به دست شخصيتي سپرده است که نماد اجراي عدالت و حفظ کرامت انساني است.

خانواده بزرگ اصناف کشور، اولين دعوت و اعلام حمايت از حضور آيت الله سيد ابراهيم رئيسي در انتخابات رياست جمهوري را داشتند و امروز نيز همانند همکاري ارزشمند در تمامي عرصه هاي انقلاب اسلامي، تعامل سازنده اي در جهت اصلاح امور و بهبود مشکلات اقتصادي و معيشتي مردم با دولت سيزدهم به عمل خواهند آورد و با حضور آيت الله سيد ابراهيم رئيسي به عنوان رئيس جمهور دولت آينده، خواهان اعتماد به بخشي خصوصي و احياي جايگاه حقيقي اصناف هستند.

آيت الله سيد ابراهيم رئيسي به عنوان هشتمين رئيس جمهوري اسلامي ايران در سايه توجهات حضرت وليعصر(عج) و هدايت رهبر معظم انقلاب با استقرار"دولت مردمي، براي ايران قوي" و استفاده از تمام توان کارشناسي کشور و انتخاب کابينه کارآمد و متعهد، که بهترين دستاورد مشارکت حماسي مردم است ، ان شاء الله توفيق خدمتگزاري به مردم را به بهترين شکل خواهند داشت و يقين دارم که آينده اي درخشان براي مردم ايران، از راه خواهد رسيد.

در پايان از ستادهاي اصناف و بازار حاميان آيت الله سيد ابراهيم رئيسي در سراسر کشور به ويژه تهران که در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري پيرامون مشارکت حداکثري و انتخاب اصلح اقدام نمودند، کمال تقدير و تشکر را دارم.

ابراهيم درستي

عضو هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران و تهران

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.