پيام رهبر معظم انقلاب به مناسبت حضور حماسي مردم در انتخابات 1400

اخبار ویژه

عرضه، تقاضا و رقابت؛ 3 عنصر کليدي تعيين‌ قيمت کالا/ تسهيل واردات مواد اوليه توليد بر همه حوزه‌ها تاثيرگذار است

افزايش 15 درصدي قيمت گوشت/ نبود نهاده؛ عامل عرضه دام با وزن پايين به بازار است

نشست بررسي طرح مکانيزه کردن پلمب و فک پلمب واحدهاي صنفي شهر تهران برگزار شد

3

پيام رهبر معظم انقلاب به مناسبت حضور حماسي مردم در انتخابات 1400

  • کد خبر : 92825
  • 1400/03/29

در پي حضور حماسي و شورانگيز ملت بزرگ ايران در انتخابات 28 خرداد، رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي پيروز بزرگ انتخابات را ملت ايران دانستند و با تأکيد بر اينکه نه گلايه از دشواري معيشت، نه مخالف‌خواني‌ها با انگيزه دلسرد کردن مردم و نه عواملي مانند تهديد بيماري فراگير و برخي اختلالها در ساعاتي نتوانست بر عزم ملت فائق بيايد، خطاب به منتخبان مردم در مسئوليت والاي رياست جمهوري يا عضويت شوراها، گفتند: فرصت خدمتگزاري به کشور و ملت را قدر بدانيد و انگيزه‌هاي خدائي را همواره مدّ نظر داشته باشيد.

متن پيام رهبر انقلاب اسلامي به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
ملت بزرگ و سربلند ايران
حضور حماسي و شورانگيز در انتخابات 28 خرداد، صفحهي درخشان ديگري بر افتخارات شما افزود. در ميانهي عواملي که هريک بهگونهئي ميتوانست مشارکت در انتخابات را کمرنگ کند، مناظر چشمنوازِ اجتماعات شما در مراکز رأيگيري در سراسر کشور، نشانهي آشکاري از عزم راسخ و دلِ اميدوار و ديدهي بيدار بود. پيروز بزرگ انتخابات ديروز، ملت ايران است که يکبار ديگر در برابر تبليغات رسانههاي مزدور دشمن و وسوسهي خامانديشان و بدخواهان، قد برافراشت و حضور خود در قلب ميدان سياسي کشور را نشان داد. نه گلايه از دشواري معيشت طبقات ضعيف، نه دلتنگي از تهديد بيماريِ فراگير، نه مخالفخوانيهائي که با انگيزهي دلسرد کردن مردم از ماهها پيش آغاز شده بود، و نه حتي برخي اختلالات در جريان رأيگيري در ساعاتي از روزِ انتخاب، هيچيک نتوانست بر عزم ملت ايران فائق آيد و انتخابات مهم رياستجمهوري و شوراهاي شهر و روستا را دچار مشکل سازد.

اينجانب جبهه سپاس بر خاک ميسايم و خداوند عليم و قدير را بر توفيقي که به ملت ايران عطا کرد و نظر رحمتي که بر ايران و جمهوري اسلامي افکند، شکر بيپايان ميگزارم. به ملت ايران شادباش ميگويم و به حضرات محترمي که با انتخاب مردم به مسئوليت والاي رياستجمهوري يا عضويت شوراها در سراسر کشور دست يافتهاند، همراه با عرض تبريک، قدرداني از اين ملت باوفا و پايبندي کامل به وظائفي را که در قانون براي آنان شمرده شده است، يادآوري ميکنم. فرصت خدمتگزاري به کشور و ملت را قدر بدانيد و انگيزههاي خدائي را همواره مدّ نظر داشته باشيد.

لازم ميدانم از شوراي محترم نگهبان و وزارت کشور و دستگاههاي حافظ امنيت و سلامت و رسانهي پرتلاش ملي و نامزدهاي محترم و همهي کساني که بهنحوي به اين آزمون بزرگ کمک کردهاند تشکر کنم.

به حضرت ولياللهالاعظم ارواحنا فداه که صاحب اصلي اين کشور و اين نظام است سلام عرض ميکنم و درود ميفرستم، علو درجات امام عزيز که سلسلهجنبان حرکت عظيم ملت ايران بود و شهيدان والامقام را که برترين افتخارات کشورند، از خداوند متعال مسألت ميکنم.
سيّدعلي خامنهاي
29 خرداد 1400

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.