قوانين و دستورالعمل هاي بهداشتي تنها براي اصناف نيست/ ما همکاري مي کنيم ولي بايد به مشکلات اصناف رسيدگي شود

اخبار ویژه

اصناف بيشترين همراهي را در طي 14 ماه اخير داشته اند/ پيشنهاد بازگشايي اصناف با رعايت شديد پروتکل هاي بهداشتي در دستور کار ستاد ملي مديريت کرونا

تلاشهاي موثري براي بازگشايي صنوف تعطيل صورت گرفته است که در صورت تصويب ستاد ملي مقابله با کرونا از هفته آينده اجرايي خواهد شد/ با دولت بابت لزوم تغيير روال تعطيلي اصناف اتمام حجت کرديم

بازار راکد و کسب وکار نيمه تعطيل؛ دردي را دوا نمي کند/ دولت همانگونه که فقط اصناف را تعطيل مي کند؛ آنها را معاف از ماليات هم کند

3

قاسم نوده فراهاني، رئيس اتاق اصناف تهران:

قوانين و دستورالعمل هاي بهداشتي تنها براي اصناف نيست/ ما همکاري مي کنيم ولي بايد به مشکلات اصناف رسيدگي شود

  • کد خبر : 92569
  • 1400/01/22

رئيس اتاق اصناف تهران گفت: قوانين و دستورالعمل هاي بهداشتي تنها براي اصناف نيست. اصناف با بانک ها در ارتباط هستند و آن‌ها هم بايد تعطيل باشند. دريافت بيمه، ماليات و ... هم بايد تعطيل شود تا هزينه هاي اضافه بر صنوف مختلف تحميل نشود.

قاسم نوده فراهاني، رئيس اتاق اصناف تهران در واکنش به ادعاهاي برخي مشاغل مبني بر کوتاهي اتحاديه هاي صنفي در اعلام نکردن تعطيلي زيرمجموعه ها تصريح کرد: در ابلاغ دستورالعمل ستاد کرونا مبني بر تعطيلي اصناف در شهرهاي قرمز کرونايي با وقفه روبه رو شديم؛ اما به روساي اتحاديه ها اطلاع داديم.

نوده فراهاني توضيح داد: به دليل اينکه روزهاي پنج شنبه و جمعه اتحاديه هاي ما تعطيل هستند، نتوانستند به زيرمحموعه هاي خود اطلاع بدهند.

او افزود: وقتي چنين مسئله اي پيش مي آيد در هر صورت بايد دستورالعمل آن ابلاغ شود. از روز شنبه اين دستورالعمل واقعا اجرا شد و طي بازرسي عصر روز شنبه از سطح شهر تهران مشخص شد بيشتر اصناف از اين دستورالعمل تمکين کرده و واحد هاي خود را تعطيل کرده اند.

رئيس اتاق اصناف تهران تصريح کرد: ديواري کوتاه تر از اصناف نيست ما همکاري مي کنيم ولي بايد به مشکلات اصناف رسيدگي شود.

نوده فراهاني گفت: بيمه، ماليات و غيره مشکلاتي براي اصناف ايجاد مي کنند که دولت بايد به اين موارد رسيدگي کند تا اصناف در شرايط کرونايي با سختي و زيان مضاعف مواجه نشوند.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.