از زمان ايجاد محدوديت‌هاي جديد کرونايي وانت بارها در ورودي هاي شهر جريمه هاي سنگيني شده اند/ وانت بار‌ها نمي‌توانند از شهر خارج شوند

اخبار ویژه

ضرورت حمايت از توليد در کنار حفظ منافع مصرف‌کننده/ ايجاد هماهنگي بين بخش‌هاي مختلف توليد، توزيع / ضرورت استفاده از ظرفيت شبکه توزيع خرد

اجراي طرح‌هاي سريع براي تامين کالا و مديريت قيمت‌ها/ کوتاه کردن مسير زنجيره توليد تا توزيع کالا/ مديريت امور کشور در سايه هم‌صدايي همه قوا

جشنواره فروش نوروزي اصناف از 20 اسفندماه در تهران آغاز مي شود| حمايت از توليد و حقوق مصرف کننده اولويت هاي اصلي جشنواره

3

داود محمدي، رئيس اتحاديه حمل و نقل بار سبک شهري و پيک موتوري تهران:

از زمان ايجاد محدوديت‌هاي جديد کرونايي وانت بارها در ورودي هاي شهر جريمه هاي سنگيني شده اند/ وانت بار‌ها نمي‌توانند از شهر خارج شوند

  • کد خبر : 92002
  • 1399/09/09

رئيس اتحاديه حمل و نقل بار سبک شهري و پيک موتوري تهران ابراز کرد: از زمان ايجاد محدوديت‌هاي جديد کرونايي، وانت بار‌ها براي انتقال بار‌هاي اضطراري مانند دارو و موارد مشابه مجبور به ترک شهر يا استان شده اند که در اين بين نيز جريمه‌هاي سنگين در ورودي‌هاي هر شهر برايشان اعمال شده است.

داود محمدي، رئيس اتحاديه حمل و نقل بار سبک شهري و پيک موتوري تهران درباره فعاليت وانت بارها در محدوديتهاي کرونايي اظهار کرد: برخي از پيک موتوري ها حدود چهار ماه است که هيچ گونه فعاليتي ندارد در صورتي که براي آنها از سوي شهرداري قبض پسماند مي آيد. اين يعني دولت حتي از کمترين حمايت ها از صنوف دريغ کرده است.

محمدي افزود: در خصوص تردد بين شهري بسياري از وانت بارها دچار مشکل شده اند و هيچ کدام از آنها بارهاي بيرون شهري را قبول نمي کنند حتي در مواقع اضطراري و حياتي.


وي مطرح کرد: اين وانت بارها زمان زيادي را بايد بين سازمانها و ارگان هاي مختلف صرف کنند تا خروج از شهر و ابطال جريمه خود را موجه کنند با اين وجود بهتر است که دولت زيرساخت هارو قوي تر و حمايت ها را گسترش دهد.


وي بيان کرد: در حال حاضر چشم اميد واحدهاي صنفي به دولت و حمايتهاي اين ارگان است، اما متاسفانه تاکنون هيچ انتظاري برآورده نشده است. ممکن است اين عدم حمايت ها به واحدهاي صنفي ضربه وارد کند و اين ضربه ها به بخش توليدات کشور آسيب بزند.

وي افزود: برنامه ريزي اخير و عدم هماهنگي ميان ارگان ها نشان مي دهد که دولت در جلوگيري از شيوع ويروس کرونا ضعيف عمل کرده در حالي که بخش هاي خصوصي ميتوانند در اين راستا کمک هاي تاثير گذاري به دولت کنند.

رئيس اتحاديه حمل و نقل بار سبک شهري و پيک موتوري تصريح کرد: دولت ميتواند در راستاي حمايت از واحدهاي صنفي هزينه هايي مانند قبوض مختلف، اجاره ها و انواع ماليات صرف نظر کند که اين موضوع ها حداقل حمايتهاست.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.