فروش پارچه 50 درصد کاهش يافت/ بزرگترين مشکل ما رکود بازار است

اخبار ویژه

غوغاي افزايش قيمت مواد اوليه و دستگاه هاي فتوکپي و اوزاليد/ سازمان ها و وزارت خانه؛ کار اين صنف را از اعضايش گرفته اند

ميوه شب يلدا گران نخواهد شد/ هماهنگي‌ هاي لازم براي عرضه فراوان ميوه شب يلدا

عرضه اينترنتي آبميوه و بستني تنها از طريق اعضاي اتحاديه قابل اعتماد است/ تداخل صنفي مانعي براي فعاليت واحدهاي با پروانه

3

امير قديمي نژاد، رئيس اتحاديه بنکداران پارچه و طاقه فروشان تهران:

فروش پارچه 50 درصد کاهش يافت/ بزرگترين مشکل ما رکود بازار است

  • کد خبر : 89655
  • 1399/06/16

رئيس اتحاديه بنکداران پارچه و طاقه فروشان تهران اعلام کرد: با تعطيلي مشاغل به صورت چشمگير مواجه نبوده‌ ايم و بزرگترين مشکل ما در حال حاضر رکود حاکم بر بازار است که از اسفند تاکنون در رکود کامل هستيم، همچنين تا زماني که اين ويروس کرونا ادامه داشته باشد اين رويه به همين منوال است.

امير قديمي نژاد، رئيس اتحاديه بنکداران پارچه و طاقه فروشان تهران، اظهار داشت: شيوع ويروس کرونا تقريبا بر تمامي مشاغل اثر گذاشت و حتي منجر به تعطيلي بسياري از آنها شده است، پارچه فروشان هم از اين امر مستثني نبوده اند.

وي ادامه داد: در موقعيتي هستيم که معمولا بايد فروش خوبي داشته باشيم. زيرا پارچه هايي که براي مدارس تهيه مي کردند و لباس هاي کادر آموزش بايد به فروش مي رسيد، اکنون سودي در آن زمينه نکرده و به همين جهت نزديک به 50 درصد کاهش فروش را تجربه کرده ايم.

وي افزود: البته با تعطيلي مشاغل به صورت چشمگير مواجه نبوده ايم و بزرگترين مشکل ما در حال حاضر رکود حاکم بر بازار است که از اسفند تاکنون در رکود کامل هستيم، همچنين تا زماني که اين ويروس کرونا ادامه داشته باشد اين رويه به همين منوال است.

رئيس اتحاديه بنکداران پارچه و طاقه فروشان تهران با اشاره به اينکه بسياري لباس هاي نونوار را براي مجالس عروسي، جشن و تولد خريداري مي کردند و جشن ها و مراسم عزاداري تاثير مستقيم بر روند کاري ما دارد، اضافه کرد: اکنون تقريبا تمامي اين مراسم ها تعطيل شده و مردم به خريد لباس نو روي نمي آورند.

قديمي نژاد تصريح کرد: همچنين با توجه به اينکه بازگشايي مدارس به صورت 100 درصد نبوده است؛ به همين دليل نمي توان به آن هم اميد داشت. زيرا اگر قرار بر تهيه لباس بود بايد از ماه ها قبل سفارش مي دادند و در تدارک بودند. همچنين به گفته دولت حضور دانش آموزان در مدرسه تا يک هفته به صورت آزمايشي است و نمي توان به حضوري بودن مدارس اميدوار بود.

منبع : ايلنا

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.