شديدا با کمبود روغن مواجه هستيم/ دولت از ابتداي سال تاکنون پنج‌ونيم ميليون تن گندم خريداري کرده است

اخبار ویژه

رتبه بندي واحدهاي صنفي در راستاي بهبود ارتباط مردم با اصناف/ ضرورت انعکاس سريع مشکلات صنوف

دومين نمايشگاه بين المللي ساعت تهران آغاز به کار کرد

50 درصد نياز داخلي پارچه بايد از طريق واردات تامين شود/ دود عدم بهره مندي از کارشناسان صنفي به چشم ملت و مصرف کننده بي‎گناه

3

شديدا با کمبود روغن مواجه هستيم/ دولت از ابتداي سال تاکنون پنج‌ونيم ميليون تن گندم خريداري کرده است

  • کد خبر : 89460
  • 1399/05/01

رئيس اتحاديه توليدکنندگان نا‌ن‌هاي حجيم و نيمه حجيم تهران گفت: توليدکنندگان نان‌هاي فانتزي در حال حاضر با کمبود روغن، شکر و بهبوددهنده‌ها مواجه هستند که مشکل کمبود شکر را با همکاري دولت رفع کردند.

رئيس اتحاديه توليدکنندگان نا‌ن‌هاي حجيم و نيمه حجيم تهران گفت: توليدکنندگان نان‌هاي فانتزي در حال حاضر با کمبود روغن، شکر و بهبوددهنده‌ها مواجه هستند که مشکل کمبود شکر را با همکاري دولت رفع کردند.محمد جواد کرمي، رئيس اتحاديه توليدکنندگان نا‌ن‌هاي حجيم و نيمه حجيم تهران اظهار داشت: از سال 1380 اولين نمايشگاه نان در آلمان بنام ايبا، هر سه سال يک بار در آلمان با حضور بسياري از کشورهاي جهان برگزار مي شود که از آن زمان توانستيم با رايزني و گسب راي بالا، ايران را جزو اعضاي اتحاديه جهاني نان قرار دهيم. در ادامه فعاليت‌هاي بين‌المللي سعي مي‌کنيم سالانه در سه تا چهار سمينار در حوزه نان شرکت کنيم تا به معلومات و در نتيجه رونق و ارتقاي اين بخش از اقتصاد که نتيجه فعاليت در آن، توليد مهمترين کالاي مصرفي در کشور است، کمک کنيم.او تصريح کرد: آنچه امروزه از نان‌هاي حجيم و نيمه‌حجيم در دسترس عموم قرار گرفته از گذشته‌هاي نه چندان دور فاصله بسياري دارد. تمام تلاش من و همکارانم در اين راستا، ارتقاي سطح مصرف کيفي و کمي تغذيه مردم کشور است. در همين خصوص آکادمي نان را پس از سال‌ها انتظار راه اندازي کرديم.کرمي در رابطه با خريد تضميني گندم گفت: ياارنه نان را دولت همچنان پرداخت مي‌کند. دولت از ابتداي سال تاکنون پنج و نيم ميليون تن گندم از تمامي استان‌ها خريداري کرده است؛ البته به رقم 7 ميليون تن تا پايان شهريور نياز داريم که اين کار از سوي دولت در حال انجام است.وي در رابطه با دريافت تسهيلات کرونايي در اين صنف گفت؛ بخشي از اعضاي اين اتحاديه مشمول دريافت تسهيلات کرونايي شده‌اند که مراحل معرفي آنها انجام و به بانک نيز معرفي شده‌اند. آنها حدود يک ماه است که در انتظار دريافت اين تسهيلات مانده‌اند.کرمي از کمبود و گراني مواد اوليه انتقاد کرد و گفت: در حال حاضر شديداً با کمبود روغن مواجه هستيم. همچنين کمبود بهبوددهنده‌ها که نقش بسيار  مهمي در توليد نان‌هاي حجيم دارند. در خصوص شکر نيز توانستيم با بازرگاني دولت اين کمبود را اصلاح کنيم.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.