انجام 25 هزار و 31 بازرسي در اسفند ماه 99 از صنوف تهران/ بازرسي ويژه از واحدهاي صنفي فروش مرغ

اخبار ویژه

قرارداد ترکمانچاي فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي با توليدکنندگان!/ توليد کننده 40 درصد قيمت درج شده بر روي محصول را دريافت مي‌کند 

تعطيلي هاي کرونايي، صنف چلوکباب را نابود کرد/ صنف چلوکباب و چلوخورش بايد در زمره توليدکنندگان قرار گيرند

نبود مواد اوليه براي توليد ام دي اف از مشکلات اساسي مي باشد/ لزوم دسترسي آسان به مواد اوليه داخلي در راستاي تحقق شعار سال

3

حسين دروديان، عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران:

انجام 25 هزار و 31 بازرسي در اسفند ماه 99 از صنوف تهران/ بازرسي ويژه از واحدهاي صنفي فروش مرغ

  • کد خبر : 92544
  • 1400/01/16

عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با ارايه گزارشي از عملکرد بازرسي اين اتاق در اسفند ماه سال 99 گفت: طي اين ماه از صنوف شهر تهران 25 هزار و 31 بازرسي به عمل آمد که از اين تعداد 6 هزار 407 مورد منجر به تشکيل پرونده گرديد. همچنين براي 529 واحد صنفي فاقد پروانه کسب، ابلاغيه ماده 27 ق.ن.ص صادر و به اتحاديه مربوطه معرفي شده اند.

حسين دروديان، عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با اشاره به نتايج شکايات مردمي نيز گفت: تعداد کل شکايات تلفني 2169 مورد بوده که از طريق سامانه تلفن 124 در قالب ستاد خبري دريافت شده است که از اين تعداد 1168 مورد تخلف و 1001 مورد غيرمتخلف بوده اند.

دروديان در ارتباط با آمار گشت هاي مشترک بيان داشت: تعداد 290 مورد گشت مشترک با سازمان ها و ارگان هاي مختلف به عمل آمده است که از بين 3705 مورد بازرسي انجام شده در مجموع 855 پرونده تنظيم گرديده است.

معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با اشاره به جايگزيني جشنواره فروش ويژه نوروزي اصناف با نمايشگاه هاي بهاري و گستردگي اين طرح در بيشتر واحدهاي صنفي بيان داشت: با توجه به شيوع ويروس کرونا و برگزاري جشنواره فروش ويژه نوروزي اصناف در واحدهاي صنفي، نظارت ويژه اي از سوي بازرسي اتاق اصناف و همچنين اتحاديه هاي صنفي نسبت به اجراي هر چه بهتر اين طرح انجام گرديد، ضمن اينکه بازرسان اتاق اصناف و اتحاديه هاي صنفي با بازرسي هاي مداوم، تذکرات لازم را نسبت به رعايت تمامي پروتکل هاي بهداشتي و همچنين اصول پيش بيني شده براي انجام جشنواره به واحدهاي صنفي ارايه دادند.

وي در خصوص نظارت بر واحدهاي صنفي عرضه مرغ با توجه به حساسيت و جلوگيري از عرضه مرغ قطعه بندي شده در بازار گفت: با توجه به شرايط خاصي که در خصوص بازار مرغ ايجاد شده بود، بازرسان اتاق اصناف نسبت به نظارت و بازرسي از اين واحدها حساسيت بيشتري اعمال کردند تا از بروز هر گونه مشکل در توزيع مرغ و عرضه مرغ قطعه بندي شده در واحدهاي صنفي جلوگيري شود. با توجه به افزايش توزيع مرغ در تهران، در روزهاي آتي شاهد آرامش نسبي در بازار مرغ بوديم.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.