رشد و غناي اقتصادي در چرخش توليد است/ با کرونا طيف وسيعي از صحافان، شاهد نابودي سرمايه خود بودند

اخبار ویژه

قرارداد ترکمانچاي فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي با توليدکنندگان!/ توليد کننده 40 درصد قيمت درج شده بر روي محصول را دريافت مي‌کند 

تعطيلي هاي کرونايي، صنف چلوکباب را نابود کرد/ صنف چلوکباب و چلوخورش بايد در زمره توليدکنندگان قرار گيرند

نبود مواد اوليه براي توليد ام دي اف از مشکلات اساسي مي باشد/ لزوم دسترسي آسان به مواد اوليه داخلي در راستاي تحقق شعار سال

3

جليل غفاري، رئيس اتحاديه صحافان تهران:

رشد و غناي اقتصادي در چرخش توليد است/ با کرونا طيف وسيعي از صحافان، شاهد نابودي سرمايه خود بودند

  • کد خبر : 92426
  • 1399/12/12

رئيس اتحاديه صحافان تهران از ضرورت حمايت از توليد گفت و اظهار داشت: تمامي رشد و غناي اقتصادي در چرخش توليد است. کارگاه هاي توليدي هر يک به نوبه خود تعداد زيادي از کارگران و متخصصين را مشغول به کار مي کنند، اما در چند سال اخير متاسفانه از توليدکنندگان هيچ گونه حمايتي نمي شود.

جليل غفاري، رئيس اتحاديه صحافان تهران با بيان مطلب فوق افزود: کارگاه هاي توليدي منتظر اجراي مصوبات و موافقت هاي اداري مي مانند. کارگران به انتظارکار دائم دلهره تعطيلي کارگاه ها را دارند و صاحبان کارگاه ها از معطل ماندن درخواست هاي اصولي شان نگرانند، نگران سرمايه هاي به انتظار توليد و چشمان منتظر کارگران و متخصصين براي کار و فعاليت و توليد.

او با تاکيد بر اينکه مسئولان به داد توليدکنندگان برسند که با توليد مي توان نقش زندگي را بر جامعه استوار ساخت افزود: کشوري هستيم که جوانان آماده به کار فراواني داريم، از مواد اوليه داخلي و انگيزه هاي زياد کارفرمايان براي توليد سرشاريم، اما متاسفانه بوروکراسي هاي اداري و بعضاً تصميمات مديران مياني سازمان ها و ارگان ها، کار توليد را معطل مي گذارند و چرخه اقتصاد را کند مي کنند.

غفاري در ادامه بيان داشت: سال گذشته به جهت شيوع ويروس کرونا ، اکثريت توليد سررسيدهاي مختلف، بر سکوي کارگاه ها تا پايان سال خاک خورد و مردم از ترس کرونا، خريد سررسيد نداشتند. از سوي ديگر تعطيلي مدارس و دانشگاه ها و برخي از شرکت هاي معتبر که از سررسيد براي تبلبغات خود استفاده مي کردند، همچنين حذف بودجه خريد سررسيد در ادارات دولتي از خريد و سفارش منع شدند؛ لذا طيف وسيعي از توليدکنندگان اين عرصه، شاهد نابودي سرمايه خود شدند .

رئيس اتحاديه صحافان تاکيد کرد: امسال توليدکنندگان سررسيد فعال هستند؛ اما در حجم بسيار کمتر و سرمايه هايشان را در ديگر زمينه ها از جمله جعبه هاي تبليغاتي صرف نموده اند، هر چند سررسيد جاي خود را دارد و مانند کتاب مي تواند مورد استفاده افراد خانواده قرار گيرد و توليد آن به قوت خود باقي است.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.