تشريح پروتکل‌هاي بهداشتي تالارهاي پذيرايي/ مردم مراسم را تا ساعت 9 ادامه دهند/ 100درصد تالارداران ورشکسته هستند

اخبار ویژه

کاهش رغبت مردم به خريد شيريني/ ضرورت ساماندهي واحد‌هاي توليد شيريني خانگي

عدم نظارت بر کسب و کارهاي مجازي موجب عدم تعهد شده است

خروج کسب و کارهاي مجازي از مسير درست بدون نظارت و قوانين محکم حتمي است/ مصرف کننده؛ متضرر اصلي نبود نظارت و قوانين

3

خسرو ابراهيمي‌نيا، نايب رئيس دوم اتاق اصناف و ئييس اتحاديه تالارداران و تجهيز مجالس تهران:

تشريح پروتکل‌هاي بهداشتي تالارهاي پذيرايي/ مردم مراسم را تا ساعت 9 ادامه دهند/ 100درصد تالارداران ورشکسته هستند

  • کد خبر : 92211
  • 1399/10/24

نايب رئيس دوم اتاق اصناف و رئيس اتحاديه تالارداران و تجهيز مجالس تهران اظهار کرد: با توجه به شرايط، فکر مي‌کنم مهمانان مراسم خود را به جاي اينکه به جاي ساعت 10 تا 9 شب ادامه دهند که مشکلي به وجود نيايد. بايد در اين مورد فرهنگ‌سازي شود.


خسرو ابراهيمينيا، نايب رئيس دوم اتاق اصناف و رئيس اتحاديه تالارداران و تجهيز مجالس تهران در مورد پروتکلهايي که تالارها موظف به رعايت آنها هستند گفت: بعد از يک سال تعطيلي تالارها با رعايت پروتکلهاي ارائه شده، فاصلهگذاري اجتماعي، برگزاري مراسم با يک سوم ظرفيت، ارائه نکردن غذا به صورت سلف سرويس، تبسنجي مهمانان و... بازگشايي ميشود.

وي افزود: تالارهايي که پروانه کسب دارند همه بايد تاييديه وزارت بهداشت را داشته باشند، براي بازگشايي هم هماهنگيها انجام ميشود تا تالاردارها در وزارت بهداشت ثبت نام کنند. انشاالله از هفته آينده وضعيت پايدارتر خواهد شد.

رئيس اتحاديه تالاردارن تهران در پاسخ به سوالي پيرامون تعارض بازگشايي تالارها با محدوديت منع تردد از ساعت 21 اظهار کرد: ما تابع خواسته مهمانان و همينطور قوانين و مقررات هستيم، ساعت کار اصناف تعريف شده است، اينکه مهمانان براي تردد مجوز دارند يا خير را اطلاع نداريم بنابراين به خيابان کاري نداريم و در داخل تالار در چارچوب قانون فعاليت ميکنيم. ولي با توجه به شرايط فکر ميکنم مهمانان مراسم خود را به جاي اينکه تا ساعت 10 شب ادامه دهند ميتوانند تا 9 شب ادامه دهند که مشکلي به وجود نيايد. بايد در اين مورد فرهنگسازي شود.

ابراهيمينيا در ادامه در مورد وضعيت تالاردارن تصريح کرد: شرايط تالارداران بسيار بد است، بسياري از فشار وضعيت پيش آمده فوت کردهاند. تقريبا 100درصد تالارداران ورشکست شدهاند و بايد ديد چند درصد آنها ميتوانند خود را احيا کنند.

منبع : خبرگزاري ايلنا

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.