کاهش 5 تا 13 ميليوني قيمت خودرو/ تمامي قيمت‌ها در بازار کاذب است/ خريداران زير بار نرخ‌هاي نجومي نروند

اخبار ویژه

با تلاش هاي بسيار مشکل سوخت صنف برطرف شد/ صنف فخاران متاثر از رکود در صنعت ساختمان

محاسبه و برآوردهاي مالياتي بر اساس تراکنش ها از سال 93 نقض قانون است/ نبايد تمامي تراکنش ها به حساب کسب وکار و سود گذاشته شود

بخش خصوصي در انجام امور نظام توزيع تعللي ندارد/ اصناف، مسئول گران شدن اجناس نيستند

3

سعيد موتمني رئيس اتحاديه اتحاديه فروشندگان و نمايشگاه داران خودرو تهران:

کاهش 5 تا 13 ميليوني قيمت خودرو/ تمامي قيمت‌ها در بازار کاذب است/ خريداران زير بار نرخ‌هاي نجومي نروند

  • کد خبر : 90687
  • 1399/06/23

رئيس اتحاديه فروشندگان و نمايشگاه‌داران خودرو تهران گفت: در روزهاي اخير شاهد سير نزولي قيمت خودرو هستيم، بطوريکه اين کاهش قيمت در محدوده 5 تا 13 ميليون تومان قرار دارد.

رئيس اتحاديه فروشندگان و نمايشگاهداران خودرو تهران گفت: در روزهاي اخير شاهد سير نزولي قيمت خودرو هستيم، بطوريکه اين کاهش قيمت در محدوده 5 تا 13 ميليون تومان قرار دارد.

سعيد موتمني در رابطه با وضعيت بازار خودرو به گفت: در روزهاي اخير شاهد سير نزولي قيمت خودرو هستيم، بطوريکه اين کاهش قيمت در محدوده 5 تا 13 ميليون تومان قرار دارد.

وي ادامه مي دهد: البته ممکن است افرادي که با قيمت بالا خودرو خريداري کردهاند در برابر کاهش قيمت از خود مقاومت نشان دهند، آن هم به دليل عدم وجود سقف قيمتي است. اما به طور کلي خريدار نبايد فريب اين قيمتهاي گزاف را بخورد تا متضرر هم نشود.

رئيس اتحاديه فروشندگان و نمايشگاهداران خودرو تهران با اشاره به قيمتهاي کاذب موجود در بازار در اين زمينه توضيح داد: قيمتهاي فعلي در بازار همگي کاذب هستند و هر فروشندهاي هر روز ميخواهد قيمت خودروي خود را افزايش دهد، به همين خاطر مصرف کنندگان بايد توجه داشته باشند در اين بازار اشوب فريب نخورند.

موتمني خاطر نشان کرد: اين افزايش قيمتها همگي در شبکههاي اجتماعي و بر روي کاغذ است، زيرا معاملهاي وجود ندارد که بخواهيم آن را معيار و ملاک اين امر قرار دهيم، به همين خاطر در حال حاضر بازار خودرو رکود است. بنابراين بهتر است خريداران زير بار قيمتهاي نجومي نروند.

وي با اشاره به سياستهاي مناسب وزارت صمت در راستاي کاهش قيمت خودرو توضيح داد: با سياستها تازهاي که وزارت صمت در نظر گرفته است، ميتوانيم به روند کاهش قيمتها در آينده اميدوار باشيم.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.