حباب سکه 960 هزار تومان شد/ آرامش دلار شرط اصلي آرامش در بازارهاست

اخبار ویژه

با تلاش هاي بسيار مشکل سوخت صنف برطرف شد/ صنف فخاران متاثر از رکود در صنعت ساختمان

محاسبه و برآوردهاي مالياتي بر اساس تراکنش ها از سال 93 نقض قانون است/ نبايد تمامي تراکنش ها به حساب کسب وکار و سود گذاشته شود

بخش خصوصي در انجام امور نظام توزيع تعللي ندارد/ اصناف، مسئول گران شدن اجناس نيستند

3

ابراهيم محمدولي رئيس اتحاديه طلا و جواهر تهران:

حباب سکه 960 هزار تومان شد/ آرامش دلار شرط اصلي آرامش در بازارهاست

  • کد خبر : 90686
  • 1399/06/23

رئيس اتحاديه طلا و جواهر تهران با بيان اينکه شرط اصلي ثبات قيمتي در بازار طلا و سکه آرامش در بازار ارز است، گفت: حباب سکه متاسفانه به بيش از 960 هزار تومان رسيده است.

رئيس اتحاديه طلا و جواهر با بيان اينکه شرط اصلي ثبات قيمتي در بازار طلا و سکه آرامش در بازار ارز است، گفت: حباب سکه متاسفانه به بيش از 960 هزار تومان رسيده است.

ابراهيم محمدولي درباره وضعيت بازار طلا و سکه در روز جاري اظهار داشت: قيمت ها در بازار طلا و سکه همچنان با نوسان صعودي همراه بوده و نسبت به روز قبل نيز افزايش يافته است.

وي علت اصلي افزايش قيمت طلا و سکه در بازار را افزايش قيمت ارز و افزايش تقاضا براي خريد طلاي آبشده و سکه دانست و گفت: نوسانات ارزي بازار طلا و سکه را نيز متشنج کرده و همين امر هم باعث افزايش تقاضا براي خريد طلاي آبشده و سکه شده است. امروز حباب سکه باتوجه به افزايش تقاضا در بازار به بيش از 960 هزار تومان رسيده است.

رئيس اتحاديه طلا و جواهر با بيان اينکه وضعيت موجود در بازار به ضرر صنعت طلاست، تصريح کرد: قيمت ها بايد ثبات داشته باشد تا داد و ستدها نيز رونق گيرد ولي الان اصلا وضعيت بازار قابل پيش بيني نيست.

محمدولي درباره آينده بازار طلا و سکه اينطور توضيح داد که تازماني که بازار ارز آرام نگيرد وضعيت بازار طلا و سکه نيز مشابه الان و صعودي خواهد بود ولي اگر بازار ارز آرامش داشته باشد از نوسانات قيمتي هر دو بازار کاسته مي شود.

وي با تأکيد براينکه نوسانات طلاي جهاني، قيمت ارز در بازار آزاد و تقاضا براي خريد مهمترين عوامل تعيين کننده قيمت طلا و سکه در بازار است، افزود: البته به تازگي فعاليت اتاق هاي معاملاتي در فضاي مجازي نيز در نوسانات بازار دخيل هستند البته ما نامه نگاري ها را براي ممنوعيت فعاليت اين اتاق ها انجام داده و منتظر اقدام دستگاه هاي مسئول هستيم.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.