رسانه ها توليدات داخلي را معرفي کنند/ توانايي توليد و صادرات در بسياري از حوزه ها را داريم

اخبار ویژه

با تلاش هاي بسيار مشکل سوخت صنف برطرف شد/ صنف فخاران متاثر از رکود در صنعت ساختمان

محاسبه و برآوردهاي مالياتي بر اساس تراکنش ها از سال 93 نقض قانون است/ نبايد تمامي تراکنش ها به حساب کسب وکار و سود گذاشته شود

بخش خصوصي در انجام امور نظام توزيع تعللي ندارد/ اصناف، مسئول گران شدن اجناس نيستند

3

قاسم نوده فراهاني، رئيس اتاق اصناف تهران و رئيس اتحاديه تهيه و توزيع کنندگان تجهيزات، لوازم پزشکي و آزمايشگاهي تهران:

رسانه ها توليدات داخلي را معرفي کنند/ توانايي توليد و صادرات در بسياري از حوزه ها را داريم

  • کد خبر : 90680
  • 1399/06/23

رئيس اتحاديه تهيه و توزيع کنندگان تجهيزات، لوازم پزشکي و آزمايشگاهي تهران با تاکيد بر اهميت تبليغات و تاثير آن بر نوع مصرف مردم از رسانه ها بويژه صدا و سيما خواست تا در معرفي توليدات داخلي و تشويق مردم نسبت به خريد و مصرف آن فعال و کوشاتر باشند.

قاسم نوده فراهاني، رئيس اتحاديه تهيه و توزيع کنندگان تجهيزات، لوازم پزشکي و آزمايشگاهي تهران در نشست خبري رونمايي از دستگاه ضدعفوني کننده محيط با اُزن گفت: اتحاديه تهيه و توزيع کنندگان تجهيزات، لوازم پزشکي و آزمايشگاهي تهران با توجه به ارزش و اهميت آشنايي مردم با توليدات داخلي و افز ايش استفاده عموم جامعه به دنبال اين آگاهي و در راستاي تبعيت و پيروي از فرموده مقام معظم رهبري براي رشد و جهش توليد داخلي از توليدات داخلي حمايت مي کند.
وي با بيان اينکه هرچند تحريم ها مشکلاتي را ايجاد کرده است؛ اما همين رويه موجب شد به توليدات داخلي در کشور توجه شود، افزود: اگر تحريم نبود همچنان کشور در خدمت بازار توليدات ديگر کشورها باقي مي ماند.
نوده فراهاني گفت: همانند صنايع دفاعي که توانستيم به خودکفايي و صادرات دست يابيم در زمينه تجهيزات پزشکي و بسياري موارد ديگر توليدات داخلي توانايي صادرات خواهند داشت و کافي است برخي شرايط لازم و حمايت هاي مورد نياز مهيا گردد.
وي در توضيح و تاييد گفته هاي خود افزود: در گذشته حتي سرنگ نيز وارد مي شد؛ اما اکنون به يکي از صادرکنندگان اين محصول پزشکي تبديل شده ايم و دستگاه ضدعفوني محيطي با ازن نيز کيفيت و استانداردهاي لازم براي صادرات را دارد.


ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.