پيگيري بازگشايي صنوف تعطيل در جلسه اي با استاندار تهران/ کمبود روغن نداريم

اخبار ویژه

با تلاش هاي بسيار مشکل سوخت صنف برطرف شد/ صنف فخاران متاثر از رکود در صنعت ساختمان

محاسبه و برآوردهاي مالياتي بر اساس تراکنش ها از سال 93 نقض قانون است/ نبايد تمامي تراکنش ها به حساب کسب وکار و سود گذاشته شود

بخش خصوصي در انجام امور نظام توزيع تعللي ندارد/ اصناف، مسئول گران شدن اجناس نيستند

3

قاسم نوده فراهاني، رئيس اتاق اصناف تهران:

پيگيري بازگشايي صنوف تعطيل در جلسه اي با استاندار تهران/ کمبود روغن نداريم

  • کد خبر : 90668
  • 1399/06/18

رئيس اتاق اصناف تهران از عدم کمبود روغن در بازار و کافي بودن مواد اوليه توليد روغن در انبارها خبر داد و گفت: در راستاي پيگيري و بازگشايي صنوف تعطيل اين هفته جلسه اي با استاندار تهران خواهيم داشت.

قاسم نوده فراهاني رئيس اتاق اصناف تهران در خصوص وضعيت صنوفي که هنوز در شرايط کرونا تعطيل هستند، اظهار داشت: شرايط براي اين صنوف مناسب نبوده و همچنان تالارها، آرايشگاه ها، قهوه خانه ها، باشگاه ها و استخرها تعطيل هستند؛ ولي با توجه به اينکه مدارس باز شده، در حال پيگيري هستيم تا در صورت امکان اين صنوف نيز فعاليت خود را از سر بگيرند.

بعيد است با افزايش قيمت روغن موتور موافقت شود

رئيس اتاق اصناف تهران در خصوص گراني روغن موتور در بازار نيز گفت: بخشي از روغن موتور موجود در بازار وارداتي است و با توجه به نوسان نرخ ارز، قيمت آن نيز تغيير مي کند، بنابراين فردي که به جاي روغن موتور داخلي از وارداتي استفاده مي کند، بايد اين هزينه را پرداخت کند.

نوده فراهاني در خصوص قيمت روغن موتور داخلي و درخواست توليدکننده ها براي افزايش قيمت نيز خاطرنشان کرد: در حال حاضر با نرخ مصوب قبلي به فروش مي رسد و در شرايط فعلي بعيد است با افزايش قيمت موافقت شود، زيرا بايد مستندات کامل و دقيقي ارائه کنند تا پس از تأييد سازمان حمايت، ستاد تنظيم بازار در اين خصوص تصميم نهايي را اتخاذ مي کند.

کمبودي در روغن و مواد اوليه آن نداريم

رئيس اتاق اصناف تهران در خصوص افزايش قيمت و کمبود روغن جامد در بازار و همچنين دو حسابه بودن برخي توليدکنندگان در فروش، تصريح کرد: فعلاً هيچ کمبودي در بازار گزارش نشده و مواد اوليه روغن نيز به اندازه کافي در انبارها وجود دارد.

به گفته وي، قيمت ها نيز با نرخ مصوب در بازار به فروش مي رسد و شکايتي نيز در اين خصوص چه از نظر قيمتي و چه دو حسابه بودن به دست ما نرسيده است.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.